מדריכים

פירוק חברה מרצון

רוצה לפרק חברה לא פעילה? מעוניין להימנע מקנסות מיותרים? מחפש משרד עו"ד שיטפל לך בתהליך מא' ועד ת' (ובמהירות)? למשרדנו ניסיון רב שנים בתהליך פירוק חברה מרצון. טיפול מהיר, יעיל ומקצועי יאפשר לך ולשותפיך לחסוך בעלויות ולהמינע מקנסות מיותרים. צור עמנו קשר למידע נוסף על ההליך המזורז. פירוק חברה ומחיקת חובותיה בגין אגרה שנתית בראשית לקריאה נוספת »

הקמת חברה חדשה – רישום חברה

 סעיף 2 לחוק החברות שכותרתו "זכות ההתאגדות" קובע כלשונו, כדלקמן:  "כל אדם רשאי לייסד חברה, ובלבד שמטרה ממטרות החברה אינה נוגדת את החוק, אינה בלתי מוסרית או אינה נוגדת את תקנת הציבור."  סעיף 3 לחוק החברות קובע:  "לחברה יכול שיהיה בעל מניה אחד." משמע, כל אדם ו/או חברה יכולים לנהל פעילות עסקית באמצעות חברה בע"מ לקריאה נוספת »

חוזה מכירת דירה – מדריך למוכר דירת מגורים

מוכר את הדירה לאדם זר? מעוניין לבצע עסקה חלקה ומוצלחת (תוך שמירה על זכויותיך)? רוצה לחסוך כמה שניתן בתשלום המיסים לרשויות? למשרדנו ניסיון רב שנים בליווי עסקאות מכר בתחום הנדל"ן. בדף זה, ריכזנו עבורך את רשימת הפעולות שכדאי לבצע ע"מ למכור נכס/דירה בצורה חסכונית, יעילה ובטוחה. חתימה על חוזה מכירת דירה הינה החלטה משמעותית ביותר לקריאה נוספת »

רכישת דירה יד שניה – המדריך המלא

הקדמה בבואנו לרכוש דירת מגורים, ישנם מספר היבטים שעלינו לתת עליהם את הדעת וללמוד טרם העסקה. לרובינו, זו העסקה הראשונה/השניה שנבצע במהלך חיינו, מאחר שמדובר באחת העסקאות היקרות ביותר עבור התא המשפחתי. לכן, חובה עלינו, טרם החתימה, לאתר את הסיכונים הטמונים בעסקת מקרקעין במגמה לסכל ולהדוף, חס וחלילה, נזק כספי ו/או קנייני. למותר לציין כי לקריאה נוספת »

רכישת דירה מקבלן – המדריך המלא

רוכשים דירה חדשה מקבלן? מה אתם מקבלים בפועל? מה המחיר הסופי? מתי מקבלים את המפתחות? רוצים לבצע עסקה חלקה ומוצלחת (תוך שמירה על זכויותיכם)? חוזה לרכישת דירה חדשה הינו חוזה מורכב למדי, עם מספר "מלכודות" לזוגות צעירים. בדף זה תקבלו מגוון טיפים שימושיים ועצות שיסייעו לכם לבצע עסקה חכמה, יעילה ובטוחה. המשיכו לקרוא! >>רוכשים דירה לקריאה נוספת »
« Page 1 »